SC-200

Microsoft Security Operations Analyst (SC-200)

4 dagen
Intermediate
Available in English

Volg de SC-200 Training Microsoft Security Operations Analyst. Leer hoe je bedreigingen kunt onderzoeken en verhelpen met Microsoft Azure Sentinel, Azure Defender en Microsoft 365 Defender.

Master IT en Vijfhart bundelen de krachten en gaan samen verder als één merk: Vijfhart!

Na afronding van deze training kun je onder andere:

Microsoft Defender for Endpoint begrijpen en gebruiken
Bedreigingsindicatoren beheren in Azure Sentinel
Automatische registratie configureren in Azure Defender
€ 2.195,-
Bekijk beschikbaarheid
Wat je van ons kunt verwachten
Beste lesmethode
Flexibel inplannen
Kleine klassen
100% Slagingsgarantie
Wat onze klanten vinden
Hulp of advies nodig?
Mail Sofie of laat haar je terugbellen.
info@master-it.nl 040-2323390

Training: Microsoft Security Operations Analyst (SC-200)

Het SC-200 curriculum richt zich op het trainen van Security Operations professionals in het voorkomen van cyberbedreigingen door gebruik te maken van Microsoft Azure Sentinel, Azure Defender en Microsoft 365 Defender. Deelnemers krijgen praktische oefeningen in het configureren en gebruiken van Azure Sentinel, en leren Kusto Query Language (KQL) te beheersen voor detectie, analyse en rapportage. Na het afronden van de cursus zijn de deelnemers volledig voorbereid op het SC-200: Microsoft Security Operations Analyst examen en klaar om de beveiliging binnen hun organisatie op zich te nemen. Deze training dient afgerond te worden binnen 14 dagen in verband met de geldigheid van die specifieke lab.

10
Jennifer Pereira
Ik heb hier de 2-daagse training Microsoft Dynamics 365 fundamentals gevolgd. Medewerkers zijn zeer hulpvaardig en denken ver mee, dit vond ik TOP! De Active Learning training met vakkundige trainster is me heel goed bevallen. De lunch was royaal en erg lekker! Kortom, wellicht tot ziens!
Lesmethode Master IT

Active Learning

Je maakt samen met je trainer een plan en gaat actief aan de slag. In een kleine klas verdiepen in wat je echt nodig hebt, inzoomen op zaken die je echt interesseren en overslaan wat je al weet of niet nodig hebt. Plan je lesdagen flexibel, neem real-life casussen mee en werk ze uit met je trainer. Verrijk je kennis en verbind het met alles wat je al wist.

Lesmateriaal
Slagingsgarantie
Labomgeving
4 dagen voor € 2.195,-
Vervolg trainingen

Na het volgen van deze training kun je je verder ontwikkelen met deze aansluitende trainingen.

Veelgestelde vragen
Wat leer ik in de SC-200 training?

Bij de SC-200 training leer je hoe je met tools als Microsoft 365 Defender en Azure Sentinel problemen in computerbeveiliging opspoort en oplost. Je oefent met het instellen van deze programma’s en leert hoe je snel kunt reageren als er iets misgaat met de beveiliging. Het gaat vooral om het herkennen van veiligheidsrisico’s en het automatisch aanpakken ervan

Is er voorafgaande kennis nodig voor het volgen van een Microsoft security training?

Voor de SC-200 training is het handig om een basis te hebben van Microsoft 365 en enige ervaring met beveiligingsconcepten en -technologieën. Kennis van Azure-diensten, zoals Azure SQL Database en Azure Storage, is ook nuttig. Het is ideaal als je al bekend bent met de basis van scripten en al enig begrip hebt van netwerk- en IT-beveiliging.

Hoe lang duurt de SC-200 training en wat zijn de kosten bij Master IT?

Bij Master IT duurt de SC-200 4 dagen volgens de Active Learning lesmethode.

SC-200
Microsoft Security Operations Analyst (SC-200)
€ 2.195,-
Bekijk beschikbaarheid