C++-ENG

The C++ Programming Language (English)

4 dagen
Intermediate

Attend the C++ training and learn about C++ the programming language.

During this training you will learn, among other things: :

About the syntax of the C++ programming language
To use the object-oriented facilities in the language
The use of the standard STL library
€ 2.895,-
Bekijk beschikbaarheid
Wat je van ons kunt verwachten
Beste lesmethode
Flexibel inplannen
Kleine klassen
100% Slagingsgarantie
Wat onze klanten vinden
Hulp of advies nodig?
Mail Sofie of laat haar je terugbellen.
info@master-it.nl 040-2323390

Training: The C++ Programming Language (English)

De programmeertaal C++ is gebaseerd op de taal C, met als belangrijkste verschil dat C++ ondersteuning biedt voor objectgeoriënteerd programmeren. Deze werkwijze biedt voordelen bij softwareprojecten die te groot zijn om door één programmeur te worden beheerd, zoals herbruikbaarheid van code en onderhoudsvriendelijkheid.

C++ biedt een uitstekende doorstroommogelijkheid voor C-programmeurs. De syntaxis is direct afgeleid van ISO/ANSI C en vastgelegd in de ISO/ANSI C++-standaard. Naast de syntaxis bevat de standaard ook een bibliotheek met basiscomponenten, zoals een stringklasse, containerklassen, algoritmen en mogelijkheden voor lokalisatie. Deze training is gebaseerd op deze standaard.

Tijdens de C++-training leer je niet alleen de syntaxis van de taal, maar ook de objectgeoriënteerde programmeerstijl van C++. Je leert werken met objectgeoriënteerde functies in de taal (data-abstractie, encapsulatie, overerving en polymorfisme/dynamisch binden), de I/O-bibliotheek, templates, foutafhandeling en het gebruik van de standaard STL-bibliotheek. Deze onderwerpen worden uitgebreid geoefend onder begeleiding van de docent.

Kennis van de programmeertaal C of een vergelijkbaar niveau, met voldoende praktijkervaring om vertrouwd te zijn met complexere constructies zoals pointers en structuren. Deze kennis kun je opdoen via de training De programmeertaal C. De stof van dagen 1 en 2 van die training is voldoende, maar praktische ervaring is absoluut noodzakelijk voordat je met C++ begint.

Programmeurs die willen beginnen met het gebruik van C++ als objectgeoriënteerde programmeertaal.

  • De klasse en gerelateerde onderwerpen

    • Inline-functies in plaats van macro’s
    • Functie-overloading
    • Constructors en destructors
    • Initialisatie
    • Vriendfuncties
    • Toewijzingsmethoden
    • Diepe versus ondiepe kopieën en namespaces
  • Overerving

    • Wanneer overerving gebruiken
    • Basisklassen en afgeleide klassen
    • Private
    • Beschermde en publieke lidvariabelen
    • Beschermde interfaces
    • Pointers naar basis- en afgeleide klassen
    • Dynamische binding
    • Run Time Type Information (RTTI)
    • Virtuele functies
  • Verdere mogelijkheden van C++

    • Operator-overloading
    • Referenties
    • Typeconversie
    • Geheugenbeheer met new en delete
    • Templates
    • Foutafhandeling en namespaces
    • De Standard Template Library (STL)
10
Jennifer Pereira
Ik heb hier de 2-daagse training Microsoft Dynamics 365 fundamentals gevolgd. Medewerkers zijn zeer hulpvaardig en denken ver mee, dit vond ik TOP! De Active Learning training met vakkundige trainster is me heel goed bevallen. De lunch was royaal en erg lekker! Kortom, wellicht tot ziens!
9,0
Willem de Lang
In Februari een 5-daagse training WS-11 (Server 2019) gevolgd in twee weken. Deze training was op basis van het Active Learning programma en dit is me zeer goed bevallen. De instructeur had voldoende tijd/kennis om vragen te beantwoorden en me verder te helpen wanneer ik vast liep.
9,5
Edwin Kruize
Bij Master IT train ik al jaren on-site in Eindhoven wat mij ontzettend goed bevalt. De Active Learning lesmethode is perfect voor mij en kan ik op mijn eigen tempo en onder goede begeleiding mijn studies volgen. De trainers hebben veel brede kennis en nemen de tijd voor je. 

In de klas, online of beiden.

Klassikaal

Bij de klassikale lesvorm voor trainingen staat een ervaren docent voor de klas. De gecertificeerde, praktijkgerichte trainer begeleidt je door de lesstof, geeft uitleg, laat voorbeelden zien, geeft hands-on opdrachten en behandelt vragen. Alle cursisten leren in hetzelfde tempo en krijgen dezelfde lesstof. De docent bepaalt het tempo afhankelijk van de behoefte van de groep.

Praktijkgerichte training
Gecertificeerde trainers
Hands-on opdrachten
Afgestemd op de leerdoelen van de groep
4 dagen voor € 2.895,-

Incompany

Wist jij dat alle IT trainingen die we aanbieden op de website ook bij jouw bedrijf uitgevoerd kunnen worden? Zo volg je een maatwerk IT training (Incompany training) met al je collega’s. Jij kunt de training nog specifieker voor jouw bedrijf laten inrichten en het is zelfs mogelijk om een geheel maatwerk traject door ons te laten ontwerpen.

Je bespaart reiskosten en reistijd voor de deelnemers, doordat onze trainer bij jou op locatie komt. Op deze manier kun je meerdere deelnemers van jouw organisatie dezelfde training laten volgen. Dat is efficiënt en effectief! Samen heb je een gemeenschappelijke opleidingsbehoefte en daar gaan we je bij helpen.

We hebben jarenlang ervaring in het geven van maatwerk it trainingen. We kijken zorgvuldig naar de opleidingsbehoefte om volledig aan te sluiten bij je wensen. Zo formuleren we haalbare en concrete doelstellingen en deelnemers kunnen het geleerde in de praktijk toepassen. Op deze manier groeien deelnemers persoonlijk en professioneel op meerdere niveaus.

Maatwerktraining
Van A-Z geregeld voor jouw team
Trainer komt op locatie
C++-ENG
The C++ Programming Language (English)
€ 2.895,-
Bekijk beschikbaarheid