BA

Business Analyse

3 dagen
Beginner

Volg de Business Analyse training en leer hoe je goed onderbouwde aanbevelingen kan doen voor businessproblemen.

Na afronding van deze training kun je onder andere:

Bedrijfsactiviteiten modelleren
Business problemen inhoudelijk onderzoeken
Aanbevelingen doen door middel van Efficiënte oplossingen
€ 1.855,-
Bekijk beschikbaarheid
Wat je van ons kunt verwachten
Beste lesmethode
Flexibel inplannen
Kleine klassen
100% Slagingsgarantie
Wat onze klanten vinden
Hulp of advies nodig?
Mail Sofie of laat haar je terugbellen.
info@master-it.nl 040-2323390

Training: Business Analyse

Deze cursus heeft startgarantie en gaat daarom altijd door! 

Onze business analyse training, gebaseerd op de BABOK (Business Analysis Body of Knowledge), richt zich volledig op het inrichten en verbeteren van bedrijfsprocessen. Deze processen veranderen voortdurend en moeten optimaal bijdragen aan het behalen van de bedrijfsdoelstellingen. IT speelt hierin een sleutelrol door bedrijfsprocessen effectief en efficiënt te ondersteunen. Grote veranderingen binnen IT, zoals outsourcing, rightshoring en de ontwikkeling naar een service-georiënteerde onderneming, zorgen voor een scherpere focus op zowel de business als de bedrijfsprocessen.

In deze training staat centraal hoe organisaties IT strategisch kunnen inzetten en aansturen. Je krijgt een breed overzicht van de kennisgebieden binnen het vakgebied van de business analist. Praktijkcases vormen een belangrijk onderdeel, waardoor je snel zelfstandig aan de slag kunt. Tegelijkertijd leer je tijdens de driedaagse training de verfijnde technieken van het vak. Voor het modelleren en noteren van bedrijfsprocessen maken we gebruik van Sparx Systems Enterprise Architect en Bizagi. Onze trainers, met ruime praktijkervaring, verbinden theorie met praktijk om de leerstof nog relevanter te maken.

Er is geen voorkennis nodig voor het volgen van deze training. Het trainingsmateriaal is in het Engels, een goede leesvaardigheid Engels is vereist.

Deze training is bedoeld voor iedereen die als business analist werkt of graag wil doorgroeien naar deze rol. Daarnaast is de training ook geschikt voor projectleiders, architecten, informatieanalisten, systeemanalisten, functioneel ontwerpers en functioneel beheerders.

  • Business awareness
  • Wat is een business analist?
  • Begin met het business-perspectief
  • Stakeholderanalyse
  • Use case-gedreven requirements
  • Sequentiediagrammen
  • Business process management
  • Een proces modelleren met bpmn
  • Agility en samenwerkingsspellen
  • Domeinmodel
  • Requirements-schatting
  • Business rules & gap-analyse
  • Risicoanalyse & statusmodellering
  • Kritieke prestatie-indicatoren
  • Strategische ontwikkeling & balanced scorecard
10
Jennifer Pereira
Ik heb hier de 2-daagse training Microsoft Dynamics 365 fundamentals gevolgd. Medewerkers zijn zeer hulpvaardig en denken ver mee, dit vond ik TOP! De Active Learning training met vakkundige trainster is me heel goed bevallen. De lunch was royaal en erg lekker! Kortom, wellicht tot ziens!
9,0
Willem de Lang
In Februari een 5-daagse training WS-11 (Server 2019) gevolgd in twee weken. Deze training was op basis van het Active Learning programma en dit is me zeer goed bevallen. De instructeur had voldoende tijd/kennis om vragen te beantwoorden en me verder te helpen wanneer ik vast liep.
9,5
Edwin Kruize
Bij Master IT train ik al jaren on-site in Eindhoven wat mij ontzettend goed bevalt. De Active Learning lesmethode is perfect voor mij en kan ik op mijn eigen tempo en onder goede begeleiding mijn studies volgen. De trainers hebben veel brede kennis en nemen de tijd voor je. 

In de klas, online of beiden.

Klassikaal

Bij de klassikale lesvorm voor trainingen staat een ervaren docent voor de klas. De gecertificeerde, praktijkgerichte trainer begeleidt je door de lesstof, geeft uitleg, laat voorbeelden zien, geeft hands-on opdrachten en behandelt vragen. Alle cursisten leren in hetzelfde tempo en krijgen dezelfde lesstof. De docent bepaalt het tempo afhankelijk van de behoefte van de groep.

Praktijkgerichte training
Gecertificeerde trainers
Hands-on opdrachten
Afgestemd op de leerdoelen van de groep
3 dagen voor € 1.855,-

Incompany

Wist jij dat alle IT trainingen die we aanbieden op de website ook bij jouw bedrijf uitgevoerd kunnen worden? Zo volg je een maatwerk IT training (Incompany training) met al je collega’s. Jij kunt de training nog specifieker voor jouw bedrijf laten inrichten en het is zelfs mogelijk om een geheel maatwerk traject door ons te laten ontwerpen.

Je bespaart reiskosten en reistijd voor de deelnemers, doordat onze trainer bij jou op locatie komt. Op deze manier kun je meerdere deelnemers van jouw organisatie dezelfde training laten volgen. Dat is efficiënt en effectief! Samen heb je een gemeenschappelijke opleidingsbehoefte en daar gaan we je bij helpen.

We hebben jarenlang ervaring in het geven van maatwerk it trainingen. We kijken zorgvuldig naar de opleidingsbehoefte om volledig aan te sluiten bij je wensen. Zo formuleren we haalbare en concrete doelstellingen en deelnemers kunnen het geleerde in de praktijk toepassen. Op deze manier groeien deelnemers persoonlijk en professioneel op meerdere niveaus.

Maatwerktraining
Van A-Z geregeld voor jouw team
Trainer komt op locatie
BA
Business Analyse
€ 1.855,-
Bekijk beschikbaarheid